Neprihlásený užívateľ

registrácia   

Vaša taška je prázdna

INFORMÁCIE PRE PROFESIONÁLOV

                          5 HLAVNÝCH VÝHOD KOZMECEUTIKY RENLIVE

           vo Vašom dermacentre, kozmetickej kabíne, ambulancii, či lekárni:


 

ZNAČKA


Táto inovatívna kozmeceutická línia anti-agingových prípravkov na pleť a telo z laboratória BIOTEC vznikla využitím a spojením dermatologických a farmaceutických výskumov a poznatkov o pokožke a jej fyziológii.


 

Biotec Italia je svetovo uznavány koncern, ktorý sa od roku 1993 zaoberá výskumom a produkciou prístrojov estetickej medicíny, interdermálnych mezoterapií a kozmeceutík. Vo svete dermatológie a estetickej medicíny predstavuje BIOTEC už roky vrchol možností omladenia a ošetrovania pokožky v oblasti neinvazívnych metód.


 

Samotné produkty RENLIVE obsahujú vysokú koncentráciu aktívnych látok a neobsahujú žiadne pleti škodlivé substancie ako  je parafín, vazelina, či minerálne oleje.


 

Boli vytvorené za účelom spomalenia starnutia pokožky na základe rozlišovania veku pleti podľa 3  kategórií a zároveň riešia problémy a potreby na základe jej typu (3 typy).


 

Renlive je jednoducho anti-agingová dermatokozmetika pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti bojujúce proti času a nedostatkom zároveň cielene a efektívne.


 

Jej kvalitu a účinnnosť potvrdzuje aj fakt, že je používaná vo viacerých  dermacentrách, ambulaciách dermatológov a predávaná     v lekárňach a dermaportáloch.


 


 

DERMAOŠETRENIA


 

DERMAOŠETRENIA RENLIVE ako jediný koncept ošetrení dávajú do rúk kozmetičkám a kozmetickým profesionálom možnosti      na úrovni dematológie.


 

 

Zabezpečia kozmetičkám možnosť poskytovať svojim klientkám a klientom reálne riešenia problémov pokožky na základe vysoko efektívnych prípravkov používaných dermatológmi, profesionálnych protokolov, ktorých efektivita vychádza z výskumu koncernu BIOTEC a pravidelného vzdelania v oblasti kozmetológie v spolupráci s poprednými dermatológmi.

 

Koncept DERMAOŠETRENÍ RENLIVE posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek s minimálnym účinkom na pokožku k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.


 

DERMAOŠETRENIA RENLIVE na základe presného protokolu ponúkajú 6 základných ošetrení tváre, ktoré vznikli v súlade                s filozofiou 3 typov pleti a 3 kategórií veku pleti.


 

V ponuke sú zároveň aj  4 prídavné ošetrenia tváre na základe konkrétneho problému pokožky a 4 telové programy.


 


 

Podmienkou spolupráce a možnosti vykonávať dermaošetrenia RENLIVE podľa protokolu  je odborné vyškolenie a následná certifikácia kozmetického profesionála spoločnosťou Renlive Cosmeceuticals.


 

Certifikácia sa delí do troch stupňov na základe dosiahnutého stupňa vzdelanosti.


 


 

MÉDIÁ


 

Reklama zviditeľňujúca produkty a samotnú značku RENLIVE Cosmeceuticals v celoslovenských lifestylových magazínoch ,portáloch  a reláciách  beží celoročne.


 

Konkrétnu medialnu prezentá nájdete v sekcii PRESS.

 


 

VZDELÁVANIE


 

Ďalšou výhodou RENLIVE F&F cosmeceuticals je poskytovanie neustáleho vzdelávania sa prostredníctvom školení a kongresov, ktoré sa uskutočňujú raz mesačne v Bratislave aj v Košiciach pod vedením dermatológa a hlavnej kozmetičky značky RENLIVE Cosmeceuticals.


 


 

PODPORA ZNAČKY


 

Podpora značky znamená, že pri pravidelnom odbere tovaru budete odmeňované rôznymi marketingovými materiálmi, či darčekmi, ktoré sú zamerané na podporu predaja produktov a služieb RENLIVE Cosmeceuticals.

Na zálade odberov budete dostávať naše pravidelné školenia  a semináre za zvýhodnenú cenu, alebo úplne zdarma.


 


 

V prípade záujmu o spoluprácu s RENLIVE Cosmeceuticals nás prosím kontaktujte na mailovej adrese obchod@renlive.sk

 

RENLIVE Cosmeceuticals Tím sa teší na spoluprácu !


 

Tel info:  00421 911 671 666


 

e-mail:  info@renlive.sk