Neprihlásený užívateľ

registrácia   

Vaša taška je prázdna

TIPY NA KRÁSU OD ZNÁMYCH OSOBNOSTÍ

 


FERO MIKLOŠKO

– je jeden z najprestížnejších slovenských návrhárov. Fero vie čo je dobré preto používa prípravky Renlive. Medzi jeho favoritov patrí PURE HYALURONATE WATER, ktorá dodáva pleti potrebnú hydratáciu a udržuje jej optimálne pH.

,,Vďaka tomu nevyzerám nikdy unavene a cítim sa sviežo aj keď pracujem dlho do noci. Na svoju prácu potrebujem tak isto množstvo energie a nemôžem si dovoliť byť chorý, preto medzi moje obľúbené prípravky patrí aj čaj 25 HERB TEA. Stači rozmiešať 10 ml tohto liečivého sirupu v 1l vody a popíjať celý deň."

 

 


STANISLAVA H. HRICOVA

- známa slovenská fotografka, ktorá zachytila svojim fotoaparátom hádam už každú slovenskú celebritu, nedá dopustiť na výživový doplnok BIO ANTIOXIDANT.

,,pracujem dlho do noci, často krát až do rána retušujem na počítači, tak nepodceňujem prevenciu proti vráskam. Nie vždy mám čas sa natrieť krémom, tak je pre mňa jednoduchšie si dva krát denne dopriat tento výživový doplnok.”

 

 

 

 

BARBORA FRANEKOVÁ

- miss Slovensko 2009, modelka, majiteľa Top fashion magazínu.
Táto nádherna žena vie, že jej doménou je krásna tvár a dokonalá pleť.
Aby o svoj “dar” neprišla, dôkladne sa oň stará.

,,Vsádzam na starostlivosť a prevenciu proti starnutiu pokožky, ako čakať kým to budem musieť raz riešiť. Čím neskôr, tým lepšie :-) Medzi moje obľúbené produkty patrí sérum FLUID H, ktoré moju pleť dokonale hydratuje, vďaka vysokému obsahu kyseliny hualurónovej. Krém dennej spotreby je u mňa jednoznačne DERMA C, ktorý si ma získal tým, že sa rýchlo vstrebáva a nespôsobuje mastný lesk na mojej tvári. Navyše obsahuje všetky potrebné vitamíny pre moju pleť.”

 

 

MIROSLAVA LUBERDOVÁ-HALMI

 – 1. vicemiss SR, 1. vicemiss Európy 2003. Mirka je mladou mamičkou a stále pracujúcou modelkou už mnoho rokov. Čo je tajomstvom jej  mladistvo vyzerajúcej pokožky a výbornej formy i po pôrode?

,,S kozmetikou Renlive som sa zoznámila v zahraničí, kde ju používalo mnoho ľudí z nášho biznisu. Obľúbila som si hlavne krém Derma C, ktorý dokázal prinavrátiť svieži “look” aj unavenej a vyčerpanej pleti po namáhavých foteniach. Neodmysliteľnou súčasťou mojej kozmetickej výbavy odkedy trénujem thajský box je PROTECTION ICE SPRAY, ktorý zbavuje pocitu ťažkých a unavených nôh."

 

 

 

IVICA SLÁVIKOVÁ

miss Slovenska 2005, úspešná modelka, herečka, moderátorka. Radí sa medzi naše najkrajšie a najúspešnejšie missky. Aká je krásna, taká je strhujúca. Ivica zaujala už množstvo významných svetových fotografov a režisérov. Je pod drobnohľadom ľudí, ktorý sa snažia na nej nájsť čo i len jedinú chybičku, ale nenájdete ju! Nie len preto, že Ivica Vás strhne hlavne svojou osobnosťou, ale poctivo sa o svoj vzhľad stará. Jeden z jej pomocníkov je aj napríklad spray Thermoforce heating spray, ktorý pomáha Ivici doťuknúť jej starostlivosť o telo.

,,Mám veľmi rýchly sposob života, nie vždy stíham ísť cvičiť, preto si občas pomôžem príjemným a účinným sprejom od značky Renlive.”

 

 

ELENA PODZÁMSKA

herečka, tanečníčka – Elena už roky definitívne patrí medzi naše najkrajšie slovenské herečky. Zoznámila sa s našou kozmetikou v salóne pri dermato ošetrení BOTOWHITE, ktoré sa stáva čoraz obľúbenejším u všetkých našich zákazníčok a salónov, ktoré s nami spolupracujú. Medzi Elenine obľúbené prípravky patria odličovadlo GENTLE CLEANSER, AQUATONE, PURE HYALURONATE WATER.

,,Po namáhavých natáčaniach si zvyknem premasírovať pleť koncentratmi
VITALITY BIO VITAMINIC, alebo použijem upokojujúcu BALMING MASK. V rámci mojej dennej starostlivosti používam očné sérum EYE sérum a krém
REVERSE AGE DEFYING. 25 HERB TEA. Stači rozmiešať 10 ml tohto liečivého sirupu v 1l vody a popíjať celý deň.”


ROMANA ŠKAMLOVÁ

- 1 vicemiss 2007, modelka, budúca mamička. Patrí medzi naše najkrajšie slovenské modelky s dokonalou tvárou, kvalitnou pleťou a pokožkou. Aj keď je Romana ešte veľmi mladá už teraz dbá o prevenciu a starostlivosť o svoju pokožku. Odkedy zistila, že je nastávajúcou mamičkou používa na telo prípravok BODY TONING.

,,Krém sa rýchlo a ľahko vstrebáva, mám po ňom pocit istoty, že predídem možnosti vzniku strií. Tak isto oceňujem krém LEG LOTION. Poskytuje úľavu mojim nohám, ktoré sú teraz vystavené zvýšenej záťaži a unavenejšie ako pred tehotenstvom“

 

 

PATRIK VESELÝ

- kaderník, vizážista. Patrik sa stáva vyhľadávaný a obľúbený nielen ako kaderník, ale rozšíril svoju zručnosť i o vizážistiku. Nejedna slovenská žena sa čoraz častesie zveruje do jeho jemných, šikovných rúk, ak potrebuje k dokonalému účesu aj primeraný make up.

,,Pred nanesením make upu si očistím pleť klientky čistiacou emulziou SPRAY MIST SKIN CLEANSER, ktorá je veľmi jednoduchá na použitie, keďže je vo forme sprayu. Ako podkladový krém používam univerzálny DERMA BLOCK. Klientke, ktorej treba na akciu pomôcť trošku vypnúť pleť nanesiem aj ampulu so sérom SKIN DEEP FILLER, ktoré majú okamžitý účinok. Tak isto ich odporúčam mojim klientkám zaradiť do pravidelnej starostlivosti o pleť, ak uprednostňujú neinvazívne riešenie už vzniknutých vrások. Pokiaľ trpí klientka aj suchou pleťou, ktorá už prejavuje známky stárnutia používam ampulku so sérom VITALITY BIO VITAMINIC. Teraz po lete, keď ženy trpia zvýšeným výskytom pigmentových škvŕn odporúčam sérum ACTIVE C ANTIOXIDANT, ktoré zaručuje postupné zrovnanie farebných nerovností pleti a lieči lokálne zápaly."

 

SOŇA SKONCOVÁ

- 1 vicemiss 2009, modelka, reportérka Fashion TV, blogerka. Mať vždy bezchybnú formu a pleť je pre Soňu priam nevyhnutné. Ak práve nefotí, tak natáča pre Fashion TV, alebo bloguje na
www.sonaskoncova.blogspot.com. Kto už Soňu videl, alebo stretol naživo, vie že je to dynamické, optimistické a nádherné stvorenie, ktoré Vás strhne svojim pozitívnym vyžarovaním.

,,Milujem piť čaje! Preto, keď sa naskytla možnosť spojiť túto moju Vášeň so starostlivosťou o zdravie, neváhala som siahnuť po čajovom sirupe 25 HERB TEA. Udržiava moje telo v prirodzenej rovnováhe a ja sa možem nerušene venovať mojim mnohým koníčkom.“